Ogłoszenia Parafialne – X Niedziela Zwykła

Zgromadził nas w tej świątyni Chrystus, który pragnie swoją mocą, płynącą ze słuchania słowa Bożego i uczestnictwa w Jego Ciele, umocnić nas w walce ze złem, które jest w nas i wokół nas. Tylko On, który sam zwyciężył wszelkie zło, jest w stanie ocalić nas: biednych, słabych, grzesznych i rozbitych.

Kolekta dzisiejsza na Wydział Teologiczny UŚ. Bóg zapłać za składane ofiary.

Parafialne konto bankowe ING Bank Śląski 75105016341000002206221810.

Dziś odbywają się pielgrzymki:

-Archidiecezjalna Pielgrzymka Niesłyszących (Piekary Śląskie)

– Pielgrzymka Dzieci Wczesno- i Pierwszokomunijnych (katedra)

W czwartek o godz. 17:00 Nabożeństwo Fatimskie.

Zachęcam do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania codziennie przed Mszą św.

W miniony piątek zakończyliśmy Oktawę Bożego Ciała. Dziękuję dzieciom I-szo komunijnym, dzieci sypiące kwiaty i panom noszącym baldachim i parafianom za uczestnictwo w nabożeństwach.

Dziękuję animatorkom Dzieci Maryi Wiktorii, Marcie i Zuzannie za całoroczną pracę z Grupą Dzieci Maryi.

Są do odebrania Książeczki Żywego Różańca.

Prenumeratorzy Gościa Niedzielnego proszeni są o uiszczanie opłat na III kwartał.

Bóg zapłać za składane ofiary w minionym tygodniu i dzisiaj.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii.

Niech w nadchodzącym tygodniu towarzyszą nam słowa:

„Kto pełni wolę Bożą, ten jest Mi bratem, siostrą i matką” (Mk 3,35)