Ogłoszenia Parafialne – X Niedziela Zwykła

Zgromadził nas w tej świątyni Chrystus, który pragnie swoją mocą, płynącą ze słuchania słowa Bożego i uczestnictwa w Jego Ciele, umocnić nas w walce ze złem, które jest w nas i wokół nas. Tylko On, który sam zwyciężył wszelkie zło, jest w stanie ocalić nas: biednych, słabych, grzesznych i rozbitych.

 

Kolekta dzisiejsza na Wydział Teologiczny UŚ. Bóg zapłać za składane ofiary.

Parafialne konto bankowe ING Bank Śląski 75105016341000002206221810.

 

W miniony czwartek świętowaliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Wszystkim, którzy wyznali wiarę w Jezusa Chrystusa, obecnego w Najświętszym Sakramencie, przez udział w procesji, zbudowanie ołtarzy, przystrojenie domów, okien i ulic, serdecznie dziękuję. Dziękuję także Policji, która zadbała o bezpieczne przejście procesji.

 

Trwa Oktawa Bożego Ciała. Dziś PO Mszy św. o godz. 15:00 Nabożeństwo Eucharystyczne z procesją wokół kościoła. W tygodniu procesje po Mszach świętych do piątku włącznie tj. do Uroczystości Serca Pana Jezusa. Na procesje zapraszam dorosłych, młodzież, dzieci szkolne, dzieci I-szo komunijne i dzieci sypiące kwiaty.

 

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15:00 Nabożeństwo fatimskie.

 

Odpust parafialny ku czci św. Ap. Piotra i Pawła przypada w tym roku w niedzielę 27 czerwca.

Bierzmowanie dla tych którzy przygotowywali się do niego przez cały mijający rok szkolny odbędzie się po wakacjach 8 września.

 

Prenumeratorzy Gościa Niedzielnego proszeni są o uiszczanie opłat na III kwartał.

 

Bóg zapłać za składane ofiary w minionym tygodniu i dzisiaj.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii.

 

Niech w nadchodzącym tygodniu towarzyszą nam słowa:

„Kto pełni wolę Bożą, ten jest Mi bratem, siostrą i matką” (Mk 3,35)


 

Dumnie wspierane przez WordPressa | bezpłatny projekt i realizacja zatorski.eu - Strony internetowe