Ogłoszenia Parafialne – Święto Chrztu Pańskiego

Stajemy dzisiaj wraz z Chrystusem nad Jordanem. Duch Święty zstępujący na Chrystusa może zstąpić i na nas, by odnowić w nas godność i obowiązki dzieci Bożych, wynikające z chrztu św.. Głos Ojca kierowany jest także do umiłowanych Jego dzieci, którzy stają się takimi przez chrzest i konsekwentną wiarę w Chrystusa.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Przed kościołem zbiórka na sprzątających kościół, wywóz śmieci z cmentarza. Bóg zapłać za ofiary.

Parafialne konto bankowe ING Bank Śląski 75105016341000002206221810

Od poniedziałku zaczyna się Okres Zwykły Roku Liturgicznego.

W piątek przed Mszą św. odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Zachęcam wiernych, szczególnie małżonków, do przeżycia rekolekcji zamkniętych w naszych domach rekolekcyjnych w Brennej, Kokoszycach lub w Panewnikach.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary z minionego tygodnia i dziś złożone.

Kolekta za tydzień będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

Niech w nadchodzącym tygodniu towarzyszą nam słowa Pisma Świętego:

„TYŚ JEST MÓJ SYN UMIŁOWANY, W TOBIE MAM UPODOBANIE” (Mk 1,11)