Ogłoszenia Parafialne – II Niedziela Po Narodzeniu Pańskim

Trwamy w radości świętowania tajemnicy Bożego Narodzenia i odkrywamy prawdziwą Bożą Mądrość w Słowie, które stało się Ciałem i zamieszkało między nami. Jezus Chrystus, nasz Zbawiciel, jest Kluczem do zrozumienia człowieka, On daje ducha mądrości i światłe oczy do zrozumienia naszego powołania.

Dar materialny jest przeznaczony na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary.

Parafialne konto bankowe ING Bank Śląski 75105016341000002206221810

W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego inaczej nazywana Uroczystością Trzech Króli. Msze święte w naszym kościele w tym dniu o godz. 8:00 i 10:30, 15:00 i 16:00.

W dniu tym obchodzi się Misyjny Dzień Dziecka.

Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na Misje święte.

W Katowicach w Archikatedrze Chrystusa Króla o godz. 12:00 Msza św. Święceń Biskupich Marka Szkudło i Adama Wodarczyka.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca o godz. 17:00 Nabożeństwo powołaniowe.

Zachęcam wiernych, szczególnie małżonków, do przeżycia rekolekcji zamkniętych w naszych domach rekolekcyjnych w Brennej, Panewnikach i Kokoszycach. Plan rekolekcji wywieszony jest w gablotce.

Świeta ruchome w roku 2021:

Środa Popielcowa (17 lutego)

Wielkanoc  4 kwietnia.

Uroczystość I Komunii Świętej odbędzie się 9 maja.

Boże Ciało przypada w tym roku 3 czerwca.

Odpust Parafialny  będzie miał miejsce 25 czerwca.

Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego i głębokiego przeżycia Świąt.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w czasie Świąt na wyznaczone cele.

Bóg zapłać za wszelkie ofiary z minionego tygodnia i dziś złożone.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Chrztu Pańskiego.

Kolekta za tydzień będzie przeznaczona na potrzeby parafii. Przed kościołem zbiórka na sprzątających kościół, wywóz śmieci z cmentarza.

Niech w nadchodzącym tygodniu towarzyszą nam słowa Pisma Świętego:

„…NIECH  BÓG (…) DA  WAM  DUCHA  MĄDROŚCI…”  (Ef 1,17)