Ogłoszenia Parafialne – III NIEDZIELA ADWENTU

Liturgia trzeciej Niedzieli Adwentu w tradycji Kościoła wzywa nas do radości, której źródłem jest rychłe przyjście Mesjasza. Niech ta Eucharystia napełni nas pokojem, abyśmy z nadzieją i wiarą wyszli na spotkanie Chrystusa.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za składane ofiary.

Parafialne konto bankowe ING Bank Śląski 75105016341000002206221810

Rozpoczynamy trzeci tydzień adwentowego przygotowania na Boże Narodzenie.

Msze święte roratnie w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o godz. 17:30.

Zachęcam i przypominam o codziennej rodzinnej modlitwie różańcowej o godz. 20:30. O rodzinnym przeżywaniu czasu adwentu uczestnicząc w roratach online przez internetową platformę holyweek.pl w oparciu o materiały przygotowane przez redakcję Małego Gościa.

Do środy 16 grudnia zgłaszamy w zakrystii chorych do odwiedzin z Najśw. Sakramentem, które będą miały miejsce w sobotę 19 grudnia.

W tym tygodniu przypadają Kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. Modlimy się w tych dniach za rodziny i przygotowujących się do zawarcia małżeństwa.

W zakrystii można zaopatrzyć się w wodę święconą, opłatki wigilijne, świece wigilijne.

Proszę o uiszczanie abonamentu za Gościa Niedzielnego i Małego Gościa na I kwartał 2021 roku.

Plan Mszy Świętych kolędowych w intencji rodzin  jest dostępny luzem, wywieszony w gablotce i podany na stronie internetowej.

Msze kolędowe rozpoczną się po Świętach Bożego Narodzenia od 27 grudnia. Codziennie będą Msze św. kolędowe na które będą zapraszani przedstawiciele rodzin które w danym dniu będą miały wyznaczoną kolędę.

Bóg zapłać wszystkim za ofiary składane dziś i w minionym tygodniu.

Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na nasz kościół.

Życzę wszystkim radosnego przeżywania niedzieli, niech Pan będzie z Wami Swoim Słowie i Miłości.

Niech w nadchodzącym tygodniu towarzyszą nam słowa:

„ ZAWSZE SIĘ RADUJCIE, NIEUSTANNIE SIĘ MÓDLCIE” (1 Tes 5,16)