Ogłoszenia Parafialne – XXXIII Niedziela Zwykła

Nasze spotkanie to wielki dar, choć nie zawsze je tak traktujemy, nie zawsze o tym w ogó­le pamiętamy. Zresztą wiele jest darów, takich talentów z dzisiejszej Ewangelii, których nie dostrzegamy, na co dzień – i nie potrafimy za nie dziękować. Niech dzisiejsza Eucharystia będzie prawdziwym dziękczynieniem za wszystko, co Bóg nam daje.

 

Dziś kolekta na potrzeby parafii. Przed kościołem po Mszach św. zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

 

Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy w modlitwie i w czynach o wszystkich potrzebujących.

Przeżywana dziś Niedziela Muzyki Liturgicznej ma nam pomóc zrozumieć rolę i wielkie znaczenie tego, co śpiewamy w czasie Mszy świętej. Ma nam na nowo uświadomić, że podczas zgromadzenia liturgicznego ze wszystkimi zastępami duchów niebieskich wyśpiewujemy Panu hymn chwały.

W czwartek od 17:00 Cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu.

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Przed Mszą św. odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

 

W sobotę  ministranci czczą swego patrona, św. Tarsycjusza. Módlmy się za nich by dobrze pełnili swoją służbę oraz o nowych kandydatów do grona ministrantów.

 

W przyszłą niedzielę – ostatnią roku liturgicznego – obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

 

Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone dziś i w minionym tygodniu czy to do koszyczka będąc na Mszy św. w kościele czy to na Parafialne Konto Bankowe.. Na stronie internetowej parafii jest podane Bankowe Konto Parafialne można też tam wpłacać ofiary.

 

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby archidiecezji.

 

Wszystkim życzę zdrowia i miłego niedzielnego wypoczynku.

 

SŁOWO ŻYCIA: „…CZUWAJMY I BĄDŹMY TRZEŹWI ” (1 Tes 5,6)


 

Dumnie wspierane przez WordPressa | bezpłatny projekt i realizacja zatorski.eu - Strony internetowe