Ogłoszenia Parafialne – V Niedziela Wielkanocna

Kolejna niedziela wielkanocna i spotkanie z Jezusem Chrystusem, który dziś mówi: „Ja jestem drogą, prawdą i życiem”. Zasiadamy dzisiaj z Chrystusem do stołu Jego Słowa i Ciała. Niech radość szczególnego zjednoczenia ze Zbawicielem pozostanie z nami na zawsze i pozwoli nam jeszcze lepiej Go poznać.

Bóg zapłać za składane ofiary do skarbonek w kościele i wpłacane na parafialne konto bankowe.

Proszę o zapoznanie się z nowym rozporządzeniem ks. arcybiskupa z 4 maja w związku z trwającą pandemią. Zwłaszcza na temat I-szej Komunii świętej i pielgrzymki do Piekar.

W środę nie ma nabożeństwa fatimskiego.

W przyszłą niedzielę będziemy wspominać 100 r. ur. Świętego Jana Pawła II.

Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: jest Gość Niedzielny w wolnej sprzedaży, Mały Gość.

Niech w nadchodzącym tygodniu towarzyszą nam słowa:

JA JESTEM DROGĄ, PRAWDĄ I ŻYCIEM.” (J 14,6)