Ogłoszenia Parafialne – IV Niedziela Wielkanocna

Trwając w radości paschalnej, powierzamy się Chrystusowi, który jest dla nas Dobrym Pasterzem i doskonale zna każdego z nas. Zna problemy nasze osobiste i potrzeby całego Kościoła. W dzisiejszą niedzielę, w szczególny sposób, chcemy modlić się o powołania kapłańskie i zakonne rozpoczynając tym samym Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele.

 

Bóg zapłać za składane ofiary w ciągu minionego tygodnia.

 

W miniony piątek rozpoczęliśmy miesiąc maj. W tym roku nietypowy. Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach majowych przez internet. Gromadźmy się w naszych domach w gronie rodziny i czynnie uczestniczmy w tych nabożeństwach.

 

W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele (środa, piątek i sobota). Módlmy się o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.

 

W środę o godz. 17:30 Msza św. za zmarłych ze skarbonki z miesiąca kwietnia i maja.

 

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.

 

Niech w nadchodzącym tygodniu towarzyszą nam słowa:

JA JESTEM BRAMĄ. JEŻELI KTOŚ WEJDZIE PRZEZE MNIE, BĘDZIE ZBAWIONY” ( J 10,9)

Dumnie wspierane przez WordPressa | bezpłatny projekt i realizacja zatorski.eu - Strony internetowe