Informacja Zespołu Charytatywnego

W związku z zaistniałą sytuacją Zespół Charytatywny chce pomóc starszym i samotnym parafianom w dostarczeniu zakupów spożywczych, czy wykupieniu leków. Dlatego prosimy o informację, jeśli w naszej parafii jest ktoś komu trzeba pomóc. Tylko dzięki internetowi możemy w tej chwili się z Wami skontaktować, dlatego liczymy na Waszą pomoc i rozesłanie tej informacji wśród tych, którzy tego najbardziej potrzebują. Jeśli macie koło siebie osoby, którym możemy pomóc, lub wiecie o kimś to prosimy o kontakt z nami. Zrobimy co możemy, by w tych szczególnych dniach nikt nie czuł się osamotniony. Prosimy o informację na nr probostwa lub bezpośrednio do nas.

Basia – 661 699 702

Asia – 512 807 955