Ogłoszenia Parafialne – V Niedziela Zwykła

Chrystus – Światłość świata staje przed nami i przypomina, że każdy z nas ma być „światłem świata” i „solą ziemi”. Dobre czyny są rzeczywistym świadectwem chrześcijańskiego życia, dzięki którym ludzie mają chwalić Boga Ojca. Niech Duch Chrystusa umocni nas do tej misji.

 

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za składane ofiary.

 

W czwartek od godz. 17:00 Cicha Adoracja Najśw. Sakramentu.

 

Spotkanie Dzieci Marii w piątek o godz. 16:30.

 

We wtorek przypada wspomnienie NMP z Lourdes w tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy o chorych w naszych modlitwach oraz spełniajmy wobec nich uczynki miłosierdzia chrześcijańskiego.

 

W środę o godz. 18:30 spotkanie rodziców dzieci I-szo komunijnych.

 

Tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii tradycyjnie rozpoczniemy w Środę Popielcową (26 lutego). Rekolekcje przeprowadzi ksiądz ze Zgromadzenia Księży Św. Rodziny. Już dziś polecam je waszej gorliwej modlitwie, aby przyniosły błogosławione owoce nawrócenia, pojednania i pogłębienia naszej wiary.

 

W naszej codzienności mamy znaleźć więcej czasu na przemyślenia związane z naszą wiarą, życiem i troską o nasze zbawienie mogą temu służyć także Rekolekcje Zamknięte organizowane w naszych domach rekolekcyjnych w Panewnikach, Brennej i Kokoszycach. Program Rekolekcji Zamkniętych wywieszony jest w gablotce. Zachęcam do zainteresowania się tymi propozycjami.

 

Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.

Przed kościołem zbiórka pieniężna na sprzątających nasz kościół.

 

Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ za ofiary składne dziś i w całym minionym tygodniu.

 

Niech w nadchodzącym tygodniu towarzyszą nam słowa:

 „WY JESTEŚCIE SOLĄ ZIEMI… WY JESTEŚCIE ŚWIATŁEM ŚWIATA…” (Mt 5,13 i 14)


 

Dumnie wspierane przez WordPressa | bezpłatny projekt i realizacja zatorski.eu - Strony internetowe