Ogłoszenia Parafialne – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

Nasze spotkanie modlitewne ma dziś charakter wyjątkowy. Już za tydzień rozpoczniemy Adwent. Ale dzisiejsza niedziela – to nie tylko ostatnia niedziela roku liturgicznego. Świętujemy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Ona nam przypomina, kto jest najważniejszy, komu poddane są wszystkie sprawy i serca. Modląc się uznajmy teraz Jezusa za naszego jedynego Pana.

 

Dziś kolekta na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za składane ofiary.

 

Dzisiaj przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Odmawiając pobożnie Akt poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi i spełniając zwykłe warunki odpustu, można dzisiaj zyskać odpust zupełny. Tą niedzielą kończy się w Kościele Powszechnym Rok Wiary.

 

W środę na godz. 18:30 zapraszam do salki na probostwie Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

W czwartek od 17:00 Cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Dzieci Maryi mają swoje spotkanie w piątek o 16.00.

W piątek na comiesięczną Mszę św. zapraszam całą młodzież naszej parafii, a zwłaszcza tę, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Od godz. 17:00 spowiedź św. dla młodzieży. Po Mszy św. w kościele spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania.

 

W przyszłą niedzielę (I Niedziela Adwentu) rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. Zachęcam do przygotowania symboli adwentowych: wieńca, kalendarza, lampionów.

 

Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone dziś i w minionym tygodniu.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii. Przed kościołem po Mszach św. zbiórka na opłacenie sprzątających kościół, wywóz śmieci z cmentarza i wystrój kościoła.

 

Wszystkim życzę miłej niedzieli spędzonej w rodzinnym gronie. Niech Chrystus Król napełni was swoim pokojem.

SŁOWO ŻYCIA: ” ON [JEZUS CHRYSTUS, KRÓL WSZECHŚWIATA] JEST PRZED WSZYSTKIM I WSZYSTKO W NIM MA ISTNIENIE” (Kol 1,17)

Dumnie wspierane przez WordPressa | bezpłatny projekt i realizacja zatorski.eu - Strony internetowe