Ogłoszenia Parafialne XXXII Niedziela Zwykła

Ilekroć gromadzimy się w niedzielę na sprawowaniu Eucharystii, świętujemy zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. On jest Bogiem Żywych. On jest podstawą naszej nadziei. Ta nadzieja pozwala nam żyć pełniej i radośniej.

 

Dziś kolekta na potrzeby naszej parafii. Przed kościołem zbiórka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

 

Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

 

Dziś przed kościołem po każdej Mszy św. będzie można nabyć kalendarz na rok 2020 „Paniowy w akwarelach Grzegorza Chudego” Cena kalendarza 30 zł. Cały dochód z jego sprzedaży przeznaczony zostanie na finansowanie badań i leczenie Zuzi Nych uczennicy klasy szóstej naszej szkoły.

 

W tym tygodniu będą przyjmowane intencje mszalne na przyszły rok. (Kancelaria parafialna)

W poniedziałek, wtorek od 9.00 do 12.00 i od 15.00 do 17.00.

Dotyczy intencji od roku 2020 roczki i chrzty będą miały miejsce zawsze w drugą niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 15:00.

 

W poniedziałek przypada 11 listopada kolejna Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Pamiętajmy w tym dniu o wszystkich, którzy ponieśli śmierć, broniąc wolności i niezależności naszej Ojczyzny. Pamiętajmy też o tych, którzy z rozmaitych względów musieli opuścić kraj ojczysty i żyją obecnie w wielu zakątkach kuli ziemskiej.

 

W środę na godz. 18:30 do salki na probostwie zapraszam Rodziców Dzieci I-szo Komunijnych na kolejne spotkanie.

 

W czwartek od 17:00 Cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

Przyszłą niedzielę w naszej archidiecezji przeżywać będziemy jako Dzień Muzyki Liturgicznej.

 

Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone dziś i w minionym tygodniu.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii.

 

Wszystkim życzę miłego niedzielnego wypoczynku.

SŁOWO ŻYCIA: ” WIERNY JEST PAN, KTÓRY UMOCNI WAS I USTRZEŻE OD ZŁEGO” (2 Tes 3,3)


 

Dumnie wspierane przez WordPressa | bezpłatny projekt i realizacja zatorski.eu - Strony internetowe