Ogłoszenia Parafialne – XXVII Niedziela Zwykła

Gdyby nasza wiara była chociażby jak ziarnko gorczycy, moglibyśmy góry przenosić… Rozpoczynając tę Eucharystię, kierujmy więc do naszego Ojca w niebie słowa: „Panie, przymnóż nam wiary”. (Łk 17,5)

Dziś kolekta na potrzeby parafii. Przed kościołem zbiórka na sprzątających kościół, wywóz śmieci z cmentarza i na kwiaty do wystroju kościoła. Za składane ofiary – Bóg zapłać!

Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 15:00.

Nabożeństwa Różańcowe.

W tygodniu Różaniec odmawiamy o godz. 18:00, we wtorek po Mszy św. o godz. 8:00.

W przyszłą niedzielę Różaniec o godz. 18:00

W przyszłą niedzielę Msza św. popołudniowa o godz. 15:00.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 15:00 dzieci przygotowujące się do I komunii św. otrzymają poświęcone różańce.

W przyszłą niedzielę 13 października ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Zapraszam czcicieli Matki Bożej z Fatimy na nabożeństwo ku Jej czci. Początek nabożeństwa o godz. 18:00 Różaniec Fatimski. Po Różańcu procesja ze świecami, błog. Sakramentalne i Apel Jasnogórski.

W przyszłą niedzielę po raz kolejny przeżywać będziemy, Dzień Papieski. Pamiętajmy też w tym dniu w naszych modlitwach o papieżu Franciszku.

W przyszłą niedzielę odpust u Salwatorianów w Mikołowie.

Zakończyły się prace remontowe w bocznej kaplicy św. Antoniego. Legary na podsypce uległy zbutwieniu. Trzeba było je wymienić na nowe. Nowe zaimpregnować przeciw wilgoci i robakom. Zaimpregnować podłogę. Porobić jeszcze inne zauważone braki i mankamenty. Za włożony trud, czas, pomysł i siły Serdecznie Dziękuję panom Pyka Bernard, Pyka Marian, Pis Bogdan, Mryka Andrzej, Urbanek Grzegorz, Papkala Roman. Pod podłogą kaplicy została umieszczona kapsuła czasu wykonana przez pana Józefa Żur.

Bóg Zapłać za ofiary składane dziś i w minionym tygodniu.

W przyszłą niedzielę kolekta w kościele na potrzeby naszej parafii.

Przed kościołem zbiórka pieniężna na wsparcie Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które to pieniądze przeznaczone są na stypendia dla zdolnej, ubogiej młodzieży.

Wszystkim życzę spełnienia planów w nadchodzącym tygodniu i dużo dobroci od napotkanych ludzi.

”PANIE, PRZYMNÓŻ NAM WIARY” (Łk 17,5)