Ogłoszenia Parafialne – XVI Niedziela Zwykła

Kiedy przychodzi Chrystus, to On jest najważniejszy. Kiedy do nas mówi, tylko Jego mamy słuchać. Dlatego Eucharystia jest najważniejszą sprawą życia i miejscem spotkania z Chrystusem. Niech nigdy żadne sprawy i wartości nie przesłonią nam spotkania z Bogiem. Niech Eucharystia, w której mamy uczestniczyć w każdą niedzielę, będzie dla nas prawdziwym świętem, gdzie przychodzimy z radością.

 

Dziś kolekta na potrzeby parafii. Bóg zapłać za składane ofiary.

 

W czwartek od godz. 17:00 Cicha Adoracja Najśw. Sakramentu.

 

W czwartek (25 lipca) przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. W związku z tym w przyszłą niedzielę po Mszach św. o godz. 8:00 i 10:30 poświęcenie pojazdów mechanicznych i błogosławieństwo kierowców. Właścicieli którzy chcą aby ich pojazdy zostały poświęcone proszę o stanięcie przy nich.

 

Bóg zapłać za ofiary składane dziś jak również w całym minionym tygodniu.

 

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.

 

Wszystkim życzę miłego tygodnia.

Niech w nadchodzącym tygodniu towarzyszą nam słowa:

„OTWÓRZ, PANIE, NASZE SERCA, ABYŚMY UWAŻNIE SŁUCHALI SŁÓW SYNA TWOJEGO” (Dz 16,14b)


 

Dumnie wspierane przez WordPressa | bezpłatny projekt i realizacja zatorski.eu - Strony internetowe