Ogłoszenia Parafialne – II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego

W dniu paschalnej radości gromadzimy się w naszej świątyni, by z wiarą wyznać: „Pan mój i Bóg mój”. Dzięki wierze wyznajemy, że Jezus Chrystus zmartwychwstał, wstąpił do nieba i siedzi po prawicy Ojca, by wstawiać się za nami. Dziś, rozpoczynając Tydzień Miłosierdzia, pragniemy poprzez udział w Eucharystii dziękować Bogu za dar Jego miłosierdzia, które nam objawił w Jezusie Chrystusie – w Jego śmierci i zmartwychwstaniu.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Caritas archidiecezji.

Dziś liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnej Eucharystii.

Dziś, w drugą niedzielę wielkanocną, oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. Zapraszam na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00.

Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

W poniedziałek obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.

Od środy rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy św., w niedziele o godz. 15:00.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski.

Odwiedzin chorych w miesiącu maju nie będzie.

Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca Wspólnota Żywego Różańca zaprasza do wspólnego odmówienia Różańca w kościele o godz. 10:00.

Bóg zapłać za składane ofiary w minionym tygodniu i dzisiaj.

Za tydzień kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne. Po Mszach świętych zbiórka na opłacenie sprzątających kościół, wywóz śmieci z cmentarza i kwiaty na ołtarze.

„PAN  MÓJ  I  BÓG  MÓJ”  (J 20,28)