Ogłoszenia Parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu

Przez wiekami Bóg skierował swoje Słowo do Abrahama, zawarł z nim przymierze i zapowiedział wejście do ziemi Kanaan. Dla wyznawców Chrystusa ziemią obiecaną jest niebo, o czym poucza św. Paweł, a ich wiecznym szczęściem spotkanie twarzą w twarz z uwielbionym Panem, tak jak Go widzieli uczniowie na Górze Przemienienia.

 

Kolekta dzisiejsza kolekta na Dom Rekolekcyjny w Piekarach Śląskich. Kolektę zbierze i kazania wygłosi ks. Marcin Socha. Przed kościołem po Mszach świętych zbiórka pieniężna na Krajowy Fundusz Misyjny.

 

Próby przed bierzmowaniem w poniedziałek i w środę o godz. 18:15 w kościele. Obecność obowiązkowa. W poniedziałek na próbę z bierzmowanymi zapraszam świadków bierzmowania. Spowiedź przed bierzmowaniem w czwartek od godz.18:00.

W czwartek o godz. 18:30 Wieczór Uwielbienia.

W piątek wyjątkowo o godz. 14:00 Droga Krzyżowa.

W piątek o godz. 17:00 Uroczyste rozpoczęcie Wizytacji Kanonicznej przez ks. bpa Marka Szkudło.

W niedzielę na Mszach świętych dopołudniowych zakończenie wizytacji biskupiej.

 

Zalecania za zmarłych przy Drodze Krzyżowej w piątki Wielkiego Postu można składać w zakrystii.

 

Bóg zapłać za ofiary składane dziś i w minionym tygodniu.

Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby archidiecezji.

 

 Niech w nadchodzącym tygodniu towarzyszą nam słowa Pisma Świętego:

„…UMIŁOWANI (…), STÓJCIE MOCNO W PANU!” (Flp 4,1)


 

Dumnie wspierane przez WordPressa | bezpłatny projekt i realizacja zatorski.eu - Strony internetowe