Ogłoszenia dotyczące wizytacji biskupiej

22 i 24 marca 2019

Wizytacja rozpoczyna się w piątek. Uroczyste powitanie Ks. Bpa przez parafię o godz. 17:00. W związku z tym proszę o przybycie na tę uroczystość powitania:

• Ministrantów,
  • Młodzież mającą przyjąć w tym dniu sakrament bierzmowania,
  • Świadków bierzmowania,
  • Rodziców młodzieży bierzmowanej,
  • Zaproszonych przez nią gości,
  • Całą młodzież naszej parafii
  • I pozostałych parafian.

Wszyscy wyżej wymienieni są obecni już o godz. 16:45.

Ministranci gromadzą się o godz. 16:55 przed głównym wejściem do kościoła.

Wszyscy pozostali oczekują na przybycie Ks.Bpa w kościele.

O godz. 17:00 rozpocznie się uroczystość powitania Ks.Bpa w kościele.

O godz. 17:30 rozpocznie się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa, podczas której udzieli on sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii.

Po Mszy św. w kościele spotkanie Ks. Bp. z grupami istniejącymi w parafii: Żywy Różaniec, Zespół Charytatywny, Margaretki, „Galilea”, Dzieci Maryi, Ministranci.

Jeszcze w piątek o godz. 19:30 Ks. Bp. chce się spotkać na probostwie z Parafialną Radą Duszpasterską.

W niedzielę na Mszach dopołudniowych ks. bp będzie wygłaszał kazania.

Na Mszę św. o godz. 8:00 Ks. Bp. zaprasza szczególnie seniorów, emerytów i rencistów naszej parafii chce do nich skierować swoje pasterskie słowo.

Na Mszę św. o godz. 10:30 którą będzie sprawował Ks. Bp zapraszam szczególnie młode małżeństwa z dziećmi. Ks. Bp chce też podczas tej mszy św. pobłogosławić wszystkie małe dzieci.

Po tej Mszy św. Uroczyste pożegnanie Ks. Biskupa.

Ks. bp będzie gościł w naszej parafii w piątek od godzin rannych i odbędzie spotkania z chorym, rodziną wielodzietną z nauczycielami i wychowawcami naszych dzieci.

Drodzy parafianie wizyta biskupa diecezji w parafii jest zawsze wielkim wydarzeniem, niech nikogo z Nas nie zabraknie w tych szczególnych dniach na wspólnych spotkaniach z biskupem w Eucharystii, Bożym Słowie, słowie pasterskim. Ks. Bp. chce wspólnie z Nami jako Wspólnotą Ludu Bożego w Paniowach przeżywać radość spotkania z Chrystusem.

Szczęść Boże!