PLAN KOLĘDY 2018/2019

Czwartek 27.12.2018. godz. 14:00

Ul. Starokościelna od ( Staromiejskiej) i Przelotowa 36, 38 do 44


Piątek 28.12.2018. godz. 14:00

Ul. Solna bloki 3 5 9 i Przelotowa 7 (Gospodarstwo Rolne p. Błaszczyk)


Sobota 29.12.2018. godz. 11:00

Ul. Mokierska od nr 43 i Zagrodowa


Niedziela 30.12.2018. godz. 14:00

Ul. Żurawia od 3a


Środa 2.1.2019. godz. 14:00

Ul. Mała od 15


Czwartek 3.1.2019. godz. 14:00

Ul. Przelotowa od 32 do 22 a , bloki 27 i 29 , 10, 25,13,9


Piątek 4.1.2019. godz. 14:00

Ul. Gliwicka 225 do 241b i Przelotowa 72 i 66


Sobota 5.1.2019. godz. 11:00

Ul. Gliwicka od 208 do 248


Niedziela 6.01.2019  godz. 14:00

Ul. Darwina od 4


Poniedziałek 7.01.2019  godz. 14:00

Ul. Wolności od 9a do 28


Wtorek 8.01.2019. godz. 14:00

Ul. Kąty od nr 13


Środa 9.01.2019. godz. 14:00

Ul. Tulipanów i Graniczna


Czwartek 10.01.2019  godz. 14:00

Ul. Gliwicka 151 do 199


Piątek 11.01.2019. godz. 14:00

Ul. Łęgowa od 1 do 18, 7 i 7a bez nowych budynków


Sobota 12.01.2019. godz. 11:00

Ul. Gliwicka 174 do 206


Niedziela 13.01.2019  godz. 14:00

Ul. Magnolii od Gliwickiej


Poniedziałek 14.01.2019 godz. 14:00

Ul. Wolności  od 1 do 8


Wtorek 15.01.2019. godz. 14:00

Ul. Mokierska od 7,3,8,15b,a,6a,24,4a,4,46b,46a,46 do 48 i nowe


Środa 16.01.2019. godz. 14:00

Ul. Solna domy jednorodzinne od 24 i nr 1


Czwartek 17.01.2019. godz. 14:00

Ul. Gliwicka 201, Staromiejska od 3 do 30


Piątek 18.01.2019. godz. 14:00

Ul. Staromiejska 40c,40a,38,42,23,25,44,46,52,54,29,35,56


Sobota 19.01.2019. godz. 11:00

Ul. Staromiejska 60,62,37a,66,68,70,41,43,49a,49,47,76


Niedziela 20.01.2019 godz. 14:00

Ul. Staromiejska 78,51,54,80,82,86,53,55,57,59,90,92


Poniedziałek 21.01.2019. godz. 14:00

Ul. Staromiejska  98,94,61,98a,67,100,102,102a,100bcde, 104,67b


Wtorek 22.01.2019. godz. 14:00

Ul. Rusinów od p. Gaschi do p. Nowak


Środa 23.01.2019. godz. 14:00

Ul. Staromiejska 69,104b,73,108,110,77,114,79,118,122a,120a,120,87,124,

126,128,95,97


Czwartek 24.01.2019. godz. 14:00

Ul. Łęgowa od p. Gatner do 17d i wszystkie nowe budynki


Piątek 25.01.2019. godz. 14:00

Ul. Mokierska p.Pośpiech, Wilk, Ulbrich, Hulboj, Skoczylas i nowe

i ul. Szymankiewicza


Sobota 26.01.2019. godz. 11:00

Ul. Zgody 35 i ul. Zrębowa od 16


Niedziela 27.01.2019. godz. 14:00

Ul. Grzybowa od Gliwickiej 171


Poniedziałek 28.01.2019. godz. 14:00

Ul. Wolności 12c b a


Dumnie wspierane przez WordPressa | bezpłatny projekt i realizacja zatorski.eu - Strony internetowe